Fabryka nastroju Izabela Szewc architektura wnętrz

Energetyczne kontrasty

Mocne kolory łazienki odzwierciedlają żywiołowość i pozytywne nastawienie do świata inwestorów
czytaj wiecej

Portfolio

Poznaj nasze realizacje

Magia luster

Łazienka 4m2, Tarchomin. Odważne i energetyczne zestawienie kolorystyczne na niewielkim metrażu. Zastosowane tu duże lustra bardzo powiększają tę przestrzeń!
czytaj wiecej

Kobaltowa mozaika

Łazienka 5 m2, Żoliborz. Kobaltowa ściana mozaiki nad wanną to marzenie z dzieciństwa inwestorki. Od niego rozpoczęła się rozmowa o zaprojektowaniu całego wnętrza...
czytaj wiecej

Męski minimalizm

Łazienka 6 m2, Żoliborz. Z szarości i bieli wyłania się czarny zakęcony pas, który stanowi główną dekorację tej minimalistycznej łazienki.
czytaj wiecej

Santorini i heksagony

Łazienka 4,5 m2, Targówek. Nierównomiernie rozłożone heksagony i metalowe uchwyty na ręczniki oraz "miejska" lampa tworzy lekko rustykalny klimat w tej łazience. Podkreslają go detale fotografii nad wanną- czy wiecie,że to Santorini?
czytaj wiecej

Szafa z fototapetą

Łazienka 6m2, Kobyłka. Na wejściu natykamy się na tajemnicze schody prowadzące wgłąb lasu. Mało kto od razu domyśla się, że za schodami kryje się ...
czytaj wiecej

Delikatna zieleń

Łazienka 5,5 m2, Targówek. Zielone dekory i motywy trawy są nawiazaniem tej samej kolorystyki w całym mieszkaniu.
czytaj wiecej

Męska czerwień

Łazienka 4,5m2, Mokotów. Duża lustrzana szafka kryje mnóstwo miejsca na przechowywanie oraz powiększa optycznie wnętrze. Czerwone akcenty nawiązują do kolorystyki całego mieszkania.
czytaj wiecej

Malutka z cegiełką

Łazienka 3,5m2, Toruń. Wygodna wanna z funkcją prysznica, schowana pralka, mnóstwo półek na detergenty, a to wszystko na niecałych 4m2!
czytaj wiecej

Żółta mozaika

Łazienka 5m2, Wola. Niedrogie płytki bazowe, energetyczna mozaika, ekonomiczna szafa z płyty laminowanej, duże lustro - oto przepis na niedrogą ale wygodną i oryginalną łazienkę.
czytaj wiecej

Stonowane beże

Łazienka 6,5 m2, Mokotów. Duży i komfortowy prysznic był zawsze marzeniem inwestorów. Udało się je spełnić...
czytaj wiecej

W trawie

Łazienka 9m2, Wołomin. Na początku był cel-stworzenie praktycznego prysznica, który nie sprawiał by problemów z utrzymaniem czystości. Czy udało się spełnić to założenie?
czytaj wiecej

Komfortowa z wenge

Łazienka 9m2. W roli głównej -grzejnik nad wanną. Sami nie wiemy, czy to tylko funkcja, czy dekoracja...
czytaj wiecej

W niebieskościach

Łazienka 5m2, Wilanów. W dużej zabudowie pod umywalką mieści się pralka i wygodny kosz na bieliznę. A niewielu wie, że obraz nad wc to...
czytaj wiecej

Beżowa z akcentem

Łazienka 7m2, Lublin. Powstała z połączenia mniejszej łazienki i wc. Udało się tu pomieścic wannę i prysznic oraz ukryć pralkę i suszarkę.
czytaj wiecej

Eleganckie szarości

Łazienka 7 m2, Sadyba. Stonowana elegancja, naturalne, nie narzucające sie barwy i dobrej jakości materiały -to przepis na tę łazienkę.
czytaj wiecej

Z duzą wanną

Łazienka 5,5 m2. Na początku miała być tylko duża wanna z funkcją prysznica. W ostatniej jednak chwili inwestorzy poprosili o wygospodarowanie także miejsca na prysznic. Czy sie udało?
czytaj wiecej