Fabryka nastroju Izabela Szewc architektura wnętrz

Taki remont to frajda!

,, Mieszkanie, które było ciemną, zapuszczoną norą zamieniło się w diament. Jest przestronne, jasne, przytulne i ciepłe mimo dominującej bieli. Oczarowuje absolutnie każdego. Jestem zachwycona efektem końcowym tym bardziej, że nie wiedziałam czego chcę. Iza trafiła idealnie w mój gust chociaż ja sama go nie znam. Do kilku jej pomysłów nie byłam przekonana. Zaufałam jej jednak i na moje szczęście dawałam się przekonać. Za każdym razem musiałam potem odszczekać swoje słowa :). To, co na początku uważałam za zbędną fanaberię okazywało się strzałem w 10-tkę i diametralnie zmieniało charakter wnętrza. Jej pomoc w doborze lamp, tapet, mebli, kafelków była nieoceniona i zaoszczędziła mi wiele stresów i co najmniej miesiąc życia :) Zakupy budowlane robiłam  z kubkiem aromatycznej kawy siedząc wygodnie na mojej kanapie. 90% rzeczy włącznie z kafelkami obejrzałam dopiero po tym jak kurier wtaszczył je do mieszkania i... nie zrobiłam żadnych zwrotów :) Nie wyobrażam sobie już teraz, że można robić remont generalny bez pomocy dekoratora. Ogromnie polecam skorzystanie z talentu Izy do perfekcyjnych rysunków technicznych. Ekipa remontowa będzie nimi zachwycona co zaoszczędzi mnóstwa telefonów z zapytaniami typu: "czy dziura ma być 5 cm w lewo czy w prawo"?. Dzięki tym rysunkom na plac budowy wpadałam raz w tygodniu, bardziej z czystej ciekawości niż rzeczywistej potrzeby. Takie remonty to frajda, przyjemność i wspaniała przygoda. Już dziś chcę zrobić kolejny :)

Anna Chojnacka, Saska Kępa

UWIELBIAM MOJĄ ŁAZIENKĘ!

,, Świadomość tego, że oferta na obecnym rynku materiałów wykończeniowych jest wręcz nieograniczona (zwłaszcza ceną) i nie dysponując czasem ani zbyt wysokim budżetem, które pozwoliłby sprostać tak trudnemu zadaniu jak urządzenie mieszkania, skłoniła mnie do poszukiwań w internecie firmy, zajmującej się tym na co dzień.

Poszukiwania nie trwały długo, bo strona Fabryki Nastroju Pani Izy Szewc i jej aranżacje od razu mnie przekonały. 

Interesowała mnie od początku opcja projekt plus nadzór nad realizacją, gdyż sama nie posiadając zbyt wiele wolnego czasu, wykańczałabym swoje mieszkanko zbyt długo. Liczyłam również na to, że firma współpracuje z godnymi polecenia fachowcami. Na szczęście moje pobożne życzenia sprawdziły się. Fabryka Nastroju przygotowała dla mnie kilka propozycji aranżacji, które mieściły się w zakładanym budżecie i umożliwiła kontakt z solidnymi wykonawcami.

Muszę przyznać, że wybrany projekt w 99 procentach został zrealizowany, co jest godne podziwu. Pani Iza od razu trafiła w samo sedno i nie musiałam długo decydować, który wariant wybrać. Bardzo mi odpowiadało, to że kontakt z Panią Izą w przeważającej części mógł odbywać się za pomocą poczty elektronicznej. Dzięki temu nie musiałam rezygnować ze swoich codziennych zajęć.

Absolutnie nie żałuję swojego wyboru. Teraz mogę się cieszyć swoim mieszkaniem. Szczególnie uwielbiam swoją łazienkę ☺

Dziękuję pani Izo.

Monika G., Warszawa

OTWARTOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE

,, Kupując mieszkanie w stanie pierwotnym od razu zdecydowaliśmy, że aranżację wnętrz powierzymy profesjonaliście. Pani Iza przekonała nas swoimi projektami, które widzieliśmy na stronie Fabryki Nastroju, ale również otwartością i zaangażowaniem przy pierwszym kontakcie. Nasz wiedza na temat urządzania mieszkania była bardzo niewielka, zależało nam na funkcjonalnym projekcie, który uwzględniłby nasze preferencje: proste formy, neutralne kolory, przestrzeń i ograniczony budżet :)

Pani Iza przygotowała projekt, który dokładnie odzwierciedlał nasze oczekiwania, poleciła bardzo dobrych wykonawców oraz nadzorowała wszystkie prace. Cała inwestycja zrealizowana została zgodnie z założonym budżetem, który wspólnie kontrolowaliśmy oraz z zaplanowanym harmonogramem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Panią Izą i patrząc na efekty jej pracy jesteśmy w 100% przekonani, że podjęliśmy właściwą decyzję.

Magdalena Jarosz, Śródmieście, Warszawa

CIEKAWIE I NIEBANALNIE

,,Polecam Panią Izę wszystkim, którzy szukają ciekawego i niebanalnego projektu wnętrza, pomocy w wyborze materiałów i wyposażenia oraz nadzoru nad pracami remontowymi. Ja jestem ze współpracy bardzo zadowolona. 

Sylwia Tobólska, Lublin

Pochwały od naszych klientów

,,Firma Fabryka Nastroju zrealizowała dla nas projekt salonu kosmetycznego oraz wydzielonego na części przestrzeni biura. Przestrzeń udało się zaaranżować bardzo funkcjonalnie– zyskaliśmy większe gabinety, sporo szaf i bardzo pożądany przez wszystkich pracowników  aneks kuchenny:) Pani Iza z zaangażowaniem realizowała projekt, a potem nadzorowała ekipę.  Efekt zaskoczył nie tylko nas, ale także nasze klientki- usłyszeliśmy bardzo dużo pochwał dotyczących aranżacji salonu. 

Magdalena i Paweł Roleccy Studio Urody Venus

CZYTAJĄC MIĘDZY WIERSZAMI

,, Muszę  przyznać, że „Fabryka Nastroju” to wybitnie myląca nazwa... W podejściu Izy Szewc do Klientów nie ma nic z fabrycznego czy taśmowego podejścia do zleconych projektów. Do każdego klienta podchodzi niesamowicie indywidualnie: pomaga przyszłemu użytkownikowi skrystalizować potrzeby i oczekiwania wobec przestrzeni projektowanych mieszkań, niemal czytając między wierszami często skrajnych oczekiwań i wyciąga z nich esencję, która następnie staje się podstawą projektu. Tak było w naszym przypadku J Realizując projekt pierwszego mieszkania ciężko nam było sprecyzować i przekazać oczekiwania dokładnie tak jak były one określone w naszych głowach więc pomoc Izy była nieoceniona. Sprawnie wyznaczyliśmy razem kryteria, Iza zdefiniowaliśmy punkty referencyjne (upewniając się czy obie strony mają to samo ich rozumienie) a następnie stworzyła projekt nie tylko piękny i w pełni „nasz” ale i niesamowicie funkcjonalny. Każda szuflada, wtyczka czy półka była celowo i szczegółowo zaprojektowana by funkcjonować w naszym życiu codziennym, tak jak my... Wliczając półkę na laptopa w łazience... Absolutnie konieczną z mojej perspektywy ;)

Alina& PJ B., Żoliborz

OD A DO Z

,,Gdy szukałem architekta wnętrz, zależało mi na pracy z osobą, która nie tylko opracuje projekt, ale również dopilnuje jego realizacji. Słyszałem różne historie o dekoratorach, którzy przygotowywali piękny (na wizualizacjach) projekt, który nie dawał się zrealizować w praktyce, lub jego realizacja kosztowałaby fortunę. Poza tym, jako osoba często wyjeżdżająca, nie miałem czasu dopilnować wszystkiego osobiście.
Pani Iza Szewc przygotowała interesujący, dość odważny, ale realistyczny projekt, uwzględniając wszystkie moje sugestie i koncepcje, służąc jednocześnie radą i inspiracją, ale nigdy nie narzucając swojego zdania. Następnie pomogła mi w znalezieniu wykonawców wszystkich prac i nadzorowała ich pracę, a także z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością skoordynowała zakupy i przywóz wszelkich materiałów budowlanych i przedmiotów niezbędnych do wykonania prac. W efekcie mieszkanie zostało wykończone pod jej nadzorem od A do Z.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Izą. A moje nowe mieszkanie sprawia mi wiele radości!

Michał, Mokotów

Spójny przepis na wykonanie wnętrz upragnionego domu

,,Kiedy rozważaliśmy kilka miesięcy wcześniej powierzenie aranżacji naszego wymarzonego domu profesjonalnej firmie, obawialiśmy się kosztu wykończenia wnętrz nieadekwatnego do naszego budżetu, narzucenia nam wystroju, który nie będzie odpowiadał naszym upodobaniom oraz uzyskania rozwiązań bardziej modnych niż funkcjonalnych. Efekt współpracy z Panią Izą odpowiada nam pod każdym względem. Pozytywnie zaskoczyła nas kompleksowość - zebranie oczekiwań i upodobań inwestora, ustalenia wstępne, wypracowanie na początku budżetu i trzymanie się tego w trakcie całego procesu aranżacji, propozycje rozwiązań, inspiracje, wersje projektów, które były modyfikowane na bieżąco pod wpływem naszych opinii, wizualizacje pomysłów, projekty szczegółowe dla wykonawców, zestawienia materiałów, wyceny i kontakty do firm. Dzięki współpracy z Fabryką Nastroju zyskaliśmy spójny, odpowiadający naszym upodobaniom, charakterom i potrzebom przepis na wykonanie wnętrz upragnionego domu oraz bazę poleconych wykonawców. Jeśli mielibyśmy drugi raz urządzać dom - bez wahania wybralibyśmy Fabrykę Nastroju.


Agnieszka i Lech, k.Ożarowa Mazowieckiego   

MNÓSTWO POMYSŁÓW I INSPIRACJI

,,Profesjonalne podejście, z jakim potraktowano mnie od samego początku spowodowało, że bez wahania zdecydowałem się na współpracę. Otrzymałem kompleksową obsługę przedsięwzięcia, elastyczność wykraczającą daleko poza moje najśmielsze oczekiwania. Uwagi w projekcie były uwzględnianie w błyskawicznym tempie, otrzymywałem mnóstwo pomysłów i inspiracji dotyczących zarówno ogólnej koncepcji jak i szczegółów inwestycji. Efekt końcowy robi ogromne wrażenie na  każdym gościu a mieszkanie stało się miejscem, w którym po prostu „chce się być” i sprawia to przyjemność samo w sobie.

Iza posiada wiele kontaktów pozwalających na efektywne realizowanie inwestycji, doskonale orientuje się w rynku materiałów wykończeniowych oraz wszelkiego rodzaju elementów dekoracyjnych. W przypadku zupełnie nowych koncepcji jest w stanie znaleźć rozwiązania niemal natychmiast. Nasza współpraca  przebiegała idealnie przez cały okres prac, terminy zostały dotrzymane a wszystkie ustalenia zrealizowane bez najmniejszych uwag.

Polecam współpracę z Fabryką Nastroju, to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości.

Marcin Dreksler, Łódź

Współpraca all inclucive

,, Przy remontowaniu naszego mieszkania współpracowaliśmy z Fabryką Nastroju na zasadzie "all inclusive"- firma opracowała projekt, a także nadzorowała roboty remontowe i pomagała nam przy zakupach. Pani Iza przedstawiła spójny i przemyślany projekt, uwzględniający nasze upodobania i budżet. Wielokrotnie zaskoczyła nas pomysłowością i negocjacją naprawdę atrakcyjnych cen na poszczególne elementy czy usługi stolarskie. Nasze mieszkanie jest nowoczesne, a jednak przytulne- chce nam się do niego wracać po każdej podróży!

 Anna i Dominik S., Wilanów

DBAŁOŚĆ O NAJMNIEJSZE DETALE

,,Polecam tę projektantkę z czystym sumieniem!

W krotkim czasie otrzymałam projekt w rozsądnej cenie z ktorego byłam bardzo zadowolona. Zaś dbałość i rzetelność o najmniejsze detale dały świetny efekt końcowy i świadczą o profesjonalizmie Pani Izy. Sprawy techniczne,funkcjonalne i estetyczne omawiane były wspólnie bez nacisków z uwzględnieniem budżetu. Pani Iza dała się poznać jako osoba otwarta na rozmowę i szanująca sugestie i zdanie klienta.

Śmiało mogę stwierdzić,że to mój udany wybór:))

Ludmiła,Wola.