Fabryka nastroju Izabela Szewc architektura wnętrz

10 powodów przemawiajacych za współpracą z nami

1.  Mamy doświadczenie – istniejemy 8 lat na rynku i do tej pory zrealizowaliśmy 116 projektów, a ich liczba ciągle wzrasta. 

2.  Nasze projekty są wykonalne – na naszej stronie możesz zobaczyć nie tylko piękne wizualizacje, ale przede wszystkim faktyczne realizacje projektów. Tworzymy praktyczne projekty, które da się przenieść do rzeczywistości.

3. Mamy renomę – Nie bez powodu jesteśmy wymieniani w rankingach czołowch architektów wnętrz w Polsce (10 miejsce wg portalu dekotime.pl,  23 miejsce wg portalu dom-wnętrze.com).  Nasze projekty można obejrzeć w uznanej prasie wnętrzarskiej. Jesteśmy zapraszani na wykłady, panele dyskusyjne, szkolenia związane z designem i szeroko pojętym urzadzaniu wnętrz.

4.  Umiemy słuchać – nawet jeśli sam nie wiesz, jak chciałbyś aby wyglądało Twoje wnętrze, umiejętną rozmową wydobywamy te informacje. Obserwujemy, przy których płytkach świecą Ci się oczy, a przy których przewracają. O wnętrzu od początku myślimy w kontekście Twoich potrzeb, a nie – naszych ambicji artystycznych.

5.  Umiemy argumentować.  Czasem jesteśmy do bólu szczerzy. Płacisz nam nie za to, abyśmy byli mili (choć jesteśmy;), ale abyśmy zaprojektowali Ci piękne i funkcjonalne wnętrze. Więc jeśli Twoje pomysły idą nie do końca w dobrym kierunku- mówimy to wprost, jednocześnie tłumacząc i przedstawiając alternatywy, o których wiemy, że będą lepsze.

6. Umiemy liczyć – budżet to jedna z najtrudniejszych układanek w drodze do udanej realizacji. Zdajemy sobie sprawę, że wydatkowanie tak dużej kwoty wiąże się z olbrzymim stresem. Nie wydatkujemy Twoich pieniędzy lekką ręką. Optymalizujemy budżet i od początku współpracy otwarcie o nim rozmawiamy. Podpowiadamy, gdzie można zaoszczędzić, a gdzie absolutnie nie warto. Sprawnie posługujemy się excelem:) Jeśli masz ograniczony budżet i boisz się, że będziemy proponować Ci wyposażenie powyżej Twoich możliwości, tym bardziej powinieneś sie do nas zgłosić. Umiemy pracować także na bardzo niskich budżetach.

7.  Jesteśmy praktyczni. Tak projektujemy wnętrza, abyś nie był niewolnikiem w swoim domu, biegając z mopem czy zmiotką. Dobieramy praktyczne w utrzymaniu materiały i rozwiązania meblowe. Oczywiście, jeśli masz pomoc domową i ten aspekt nie jest dla Ciebie najważniejszy – bierzemy to pod uwagę. Nie znaczy to, że nigdy nie pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa- zawsze jednak konsultujemy to z Tobą.

8. Mamy wykupioną polisę OC od błędów projektowych. Ten się nigdy nie myli, kto... nic nie robi. Jeśli okaże się, że zrobiliśmy błąd w zamówieniu płytek, albo pomyliliśmy się o kilka cm w umiejscowieniu gniazdka i trzeba go przesunąć, z pomocą przyjdzie nasza polisa.  

9. Jesteśmy kompleksowi. Zaprojektujemy, rozrysujemy technicznie, zrealizujemy. Przypilnujemy budowy, zapewnimy Ci pełne wykonawstwo projektu, kupimy i dowieziemy materiały. Zamówimy meble i dekoracje. Posprzątamy po remoncie.

10.  Mamy poczucie humoru:) Atmosfera podczas współpracy jest ważna i staramy się, aby było nie tylko profesjonalnie, ale też miło!